نمایندگی سامسونگ افتخار دارد تا در بخش های مختلف از جمله تعمیرات سامسونگ بتواند خدمات ویژه ای را برای طرفداران این برند محبوب در داخل کشور ارائه نماید.

سامسونگ یکی از برند های محبوب جهانی است که تقریباً می توان گفت در همه زمینه هایی که به تولید و ارائه خدمات مشغول است در میان بهترین ها قرار گرفته است.

کسانی که در داخل کشورمان برای خرید محصولات مختلف این شرکت اقدام می کنننتد معمولاً با دغدغه ای به نام تعمیرات سامسونگ رو به رو هستند که به خوبی در این مرکز با بخش های مختلف زیر برطرف شده است.

تعمیرات پرینتر سامسونگ

تعمیرات لپ تاپ سامسونگ

تعمیرات تبلت سامسونگ

تعمیرات گوشی سامسونگ

تاریخچه سامسونگ

تعمیرات سامسونگ

شرکت سامسونگ که یک شرکت چند ملیتی و خوشه ای در کشور کره جنوبی می باشد در زمینه های مختلف مشغول به فعالیت بوده و به دلیل استراتژی های مختلفی که دارد مالک بسیاری از شرکت های کوچک دیگر دی سطح جهان نیز می باشد.

سامسونگ در سه دهه اول تاسیس خود در زمینه بیمه، اوراق بهادار و .. فعالیت می کرد و پس از سال ۱۹۶۰ وارد عرصه تجارت الکتریک شد.

این موضوع باعث شد تا این شرکت با توجه به تجربیاتی که در این زمینه به دست آورده است بتواند بعد از سال ۱۹۷۰ که تصمیم به ورود به بازار های جهانی از طریق تولید را گرفتند بسیار کمک نماید.

شرکت های مختلفی تابعی که تحت مالکیت سامسونگ بودند نیز در طول تاریخچه این شرکت بزرگ شکل گرفته اند و با حرکت در طول اهداف آن باعث رشد و توسعه بیشتر این شرکت شده اند.

اولین صادرات الکترونیک این شرکت از طریق یکی از زیر مجموعه ها یعنی سامسونگ الکتریک شکل گرفت و به همین ترتیب بعد از دهه ۱۹۸۰ توانستند به بازار های جهانی نیز راه پیدا کنند.

محصولات سامسونگ

تعمیرات سامسونگ

امروزه برند سامسونگ تقریباً در همه نقاط دنیا شناخته شده است و این موضوع به دلیل تنوع محصولات تولید شده و البته کیفیت بالای آن ها می باشد.

سامسونگ به طورکلی محصولات خود را  در دسته بندی های مختلف پوشاک، نیمه رسانا ها، لوازم و تجهیزات دیجیتال، لوازم الکترونیکی، تجهیزات پزشکی، کشتی، شناور ها، تجهیزات مخابراتی و … تولید می کند.

امروزه شاید بتوان مهم ترین و پرکاربرد ترین محصولات این شرکت را در همه جای خانه و یا در محیط کاری و هر روز و همراه با خود ببینیم.

تلفن های هوشمند سامسونگ، انواع مدل های مختلف تبلت، لپ تاپ و حتی لوازم اداری این شرکت مانند پرینتر ها در کنار تلویزیون های سامسونگ بخش بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده اند.

این موضوع می تواند از اهمیت کیفیت بالای محصولات در نزد مشتریان حاکی باشد که باعث شده است تا به سراغ این برند بروند که به خوبی بلد است با امکانات و قابلیت های بی نظیری که در محصولات خود قرار می دهد مشتریان را راضی نگه دارد.

همه این محصولات در طول تاریخ تاسیس شرکت سامسونگ تاکنون باتغییرات مختلفی رو به رو شده اند و به شکل امروزی و بسیار پرا از امکانات در آمده اند.

اما مهم ترین مورد در این باره این است که همواره بحث تعمیرات سامسونگ در بالا بردن ارزش اقتصادی آن برای مشتریان مهم و حیاتی باشد.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

تعمیرات سامسونگ

یکی از مهم ترین بخش هایی که برای مشتریان در هنگام خرید محصولات و به خصوص لوازم الکتریکی به وجود می آید، بحثی به نام پشتیبانی از محصولات و گارانتی آن ها می باشد.

سامسونگ با توجه به رعایت اصول مشتری مداری همواره سعی نموده است یکی از بهترین شرکت ها در این زمینه باشد و کارایی بسیار بالایی را در زمینه پشتیبانی محصولات ارائه نماید.

این شرکت با خدماتی که در این زمینه از طریق نمایندگی های مختلف خود ارائه می کند توانسته است دغدغه های مشتریان برای تعمیرات سامسونگ را به خوبی از بین ببرد.

متاسفانه در داخل کشورمان به دلیل تحریم هایی که وجود دارد این دغدغه بیشتر در میان کاربران وجود دارد و حتی بسیاری از آن ها هیچ امیدی به خدمات محصولات خود ندارند.

تعمیرات سامسونگ

تعمیرات سامسونگ

با توجه به گستردگی محصولات این شرکت و همچنین تعدا بسیار بالایی از کاربران کشورمان که از این محصولات اداری و یا خانگی استفاده می کنند، تصمیم گرفتیم مرکزی برای تعمیرات سامسونگ تاسیس نماییم.

در این مرکز تعمیرات لپ تاپ سامسونگ، تعمیرات تبلت سامسونگ، تعمیرات پرینتر سامسونگ در مدل های مختلف و همچنین تعمیرات گوشی های سامسونگ نیز با به روزترین ابزار و تجهیزات انجام می شود.

برای اینکه ما نیز بتوانیم در راستای ارزش گذاری شرکت سامسونگ به مشتریان خود، به مشتریانی که به ما اعتماد می کنند و از خدمات بی نظیر این مرکز استفاده می کنند، بهترین خدمات را ارائه کنیم، از بهترین و تخصصی ترین تیم های داخل کشور برای تعمیرات سامسونگ استفاده نموده ایم.

با توجه به اینکه محصولات سامسونگ از قابلیت ها و ساختار خاصی بهره مند می باشند می توان گفت این تعمیرات به صورت کاملاً تخصصی انجام گرفته و البته با کمترین هزینه تا بتواند همه مشکلات دستگاه های مورد نظر را برطرف نماید.