شاید بتوان یکی از مهمترین دلایل پیشرفت چینی ها در زمینه ی پیشرفت اقتصادی را همین ضرب المثل ساده ی آن ها در مورد خرید لوازم جانبی اصل و اورجینال یعنی ” اونقدری پول ندارم که بخوام جنس ارزون بخرم!!!!!” دانست.

سامسونگ همواره محصولات با کیفیتی را روانه بازار کرده که در صورت خرابی لوازم جانبی هر کدام از این وسایل باید به دنبال جایی مطمن برای خرید لوازم جانبی آن بگردید که نمایندگی سامسونگ این دغدغه را تا حد زیادی برطرف کرذه.

اهمیت و ضرورت خرید لوازم جانبی اصل

خرید لوازم جانبی اصل

خرید لوازم جانبی اصل و اورجینال برای محصولات سامسونگ مزایای بسیار زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت.

اولین و مهم ترین مزیت این امر را می توان حفظ کارایی و سلامت دستگاه های شرکت سامسونگ دانست.

شاید بار ها این اتفاق برای شما افتاده باشد که از میان جنس اصلی و مدل فرعی آن به دلایل مختلف از جمله کاهش هزینه  ها و یا اغراق فروشندگان در بازاریابی جنس فرعی را خریده و بعد از مدتی شاهد کاهش کارایی و خراب شدن دستگاه مورد نظر بوده باشید.

در این موارد اندکی هزینه ی بیشتر پرداخت کردن برای خرید لوازم جانبی اورجینال می تواند دغدغه های شما را برای کاهش کیفیت دستگاه از بین ببرد.

حالا تصور کنید یک قطعه و وسیله ی جانبی فرعی را برای محصولی خریداری کرده و قصد استفاده از آن را دارید.

علاوه بر کاهش کیفیت دستگاه، لوازم جانبی مورد نظر به دلیل عمر کوتاه که دارد در مدت زمان کمتری خراب شده و همین امر باعث می شود تا دوباره محبور شوید برای خرید این اجناس اقدام نمایید.

در اینجا مصداق واقعی ضرب المثل بالا را می توان متوجه شد زیرا افراد مجبور هستند با خرید یک جنس فرعی و خراب شدن آن دوباره هزینه ی زیادی را برای خرید همان لوازم جانبی صرف نمایند.

بنابراین درست است که برای خرید یک لوازم جانبی اصل باید پول بیشتری را پرداخت کنیم اما زمانی که به کیفیت و کارایی جنس اورجینال دقت کنیم متوجه می شویم خرید مورد نظر از نظر اقتصادی بسیار با ارزش بوده و در صرفه جویی هزینه ها به ما کمک می کند.

خرید لوازم جانبی اصل انواع مدل های لپ تاپ، تبلت

خرید لوازم جانبی اصل

با توجه به گستردگی که امروزه این محصولات پیدا کرده اند، شرکت های تولید کننده با تاسیس نمایندگی های مجاز در کشور های مختلف، در صورت نیاز لوازم جانبی اصل و اورجینال را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

متاسفانه به دلیل تحریم های خارجی که علیه کشورمان وضع شده است، بسیاری از این برند های مطرح دنیا نتوانسته اند نمایندگی های مجاز خود را در داخل کشور تاسیس کنند.

به همین دلیل ما در مرکز نمایندگی سامسونگ سعی کرده ایم با در اختیار گذاشتن قدرت و توانایی خرید لوازم جانبی اصل این محصولات مانند شارژر، آداپتور، باتری، کابل شارژ، تاچ و ال سی دی، گلس، قاب و … این دغدغه ها را برای شما عزیزان از بین ببریم.

کابل شارژ و شارژر را حتماً به صورت اصل خریداری نمایید

خرید لوازم جانبی اصل

در میان این محصولات و لوازم جانبی آن ها، خرید لوازم جانبی اصل برای برخی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

شما زمانی که یک شارژر و یا کابل شارژ فرعی را خریداری می کنید، شاید اصلا متوجه نشوید که این خرید چقدر می تواند از نظر اقتصادی به شما ضربه بزند.

استفاده از کابل شارژر و شارژر های فرعی و غیر اورجینال باعث می شود تا قسمت های مختلفی از دستگاه از جمله باتری و منبع تغذیه ی آن متاثر از این امر کیفیت خود را از دست دهند.

به همین دلیل است که شما پس از مدتی که از یک شارژر و کابل شارژ فرعی استفاده می کنید علاوه بر هزینه های که باید برای خرید دوباره آن پس از مدتی صرف کنید، نیاز دارید تا در بلند مدت باتری دستگاه خود را نیز تعویض نمایید.

پس با خرید لوازم جانبی اصل برای لپ تاپ، تبلت و گوشی تلفن همراه خود علاوه بر مدیریت بهتر هزینه ها، به دستگاه خود برای حفظ کارایی و کیفیت بالا کمک نمایید.