در مقایسه سری Note و S و A سامسونگ در مدل ها و سری های مختلفی که به بازار عرضه شده اند و تفاوت هایی در بین آن ها از نظر قیمت و ساختاری وجود دارد می تواند برای هر شخصی متناسب با وضعیت مالی و نیاز های شخصی او باشد.

ما در این مطلب در نمایندگی سامسونگ قصد داریم تا شما را با مقایسه سری Note و S و A سامسونگ آشنا کنیم . با ما همراه باشید.

معرفی گوشی های سامسونگ در مقایسه سری Note و S و A سامسونگ

گوشی های سامسونگ

تنوع برند ها و همچنین تنوع سری های مختلف باعث شده است تا کاربران و دوستدارن گوشی های هوشمند معمولاً برای انتخاب یک گوشی متناسب با نیاز های خود با دغدغه هایی رو به رو شوند.

حال قصد داریم به مقایسه سری Note و S و A سامسونگ بپردازیم تا شما با مطالعه ی آن بتوانید سریع تر و راحت تر مدل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

گوشی های سری A سامسونگ که امروزه با استقبال بسیار زیاد مخاطبین رو به رو شده اند جز گوشی های میان رده ای این شرکت محسوب می شوند که می توانند امکانات مناسب و پایه را در اختیار کاربران قرار دهند.

اما گوشی های سری NOTE و S از گوشی های پرچمدار سامسونگ بوده و تقریباً می توان گفت مقایسه ی آن ها با گوشی های میان رده ای از نظر امکانات و کیفیت نمی تواند درست و منطقی باشد.

قیمت به عنوان یکی از عوامل مهم در انتخاب و مقایسه سری Note و S و A سامسونگ

گوشی های سامسونگ

هر چند بسیاری از مشتریان سامسونگ به دلیل کیفیت بالا و امکاناتی که در گوشی های پرچمدار این شرکت وجود دارد برای خرید آن ها اقدام نموده اند اما با تولید گوشی های میان رده ای سری A شاهد استقبال شدید کاربران به دلیل قیمت پایین تر این محصولات بودیم.

در واقع سامسونگ سعی کرد با استراتژی های مختلف گوشی هایی را تولید کنند که هم از تکنولوژی های روز بهره می برند و هم اینکه دارای کیفیت ساختاری و البته قیمت بسیار پایین تر نسبت به مدل های پرچمدار شرکت می باشند.

در واقع با تولید گوشی های میان رده ای می توان گفت سامسونگ توانست طیف گسترده ای از کاربران که به دنبال گوشی های با کیفیت و قیمت مناسب بودند را برای خرید سری  A ترغیب نماید.

در مقایسه سری Note و S و A سامسونگ در مدل های پرچمدار شاهد استفاده از صفحه نمایش های بزرگتر که درصد بیشتری از بدنه را به خود اختصاص داده اند هستیم در حالی که در مدل های میان رده ای این قابلیت کمتر مانور داده شده است.

البته این به معنای کاهش کیفیت ساختاری و یا عدم استفاده از تکنولوژی های روز در سری  A سامسونگ نیست و فقط تفاوت هایی در مواد اولیه ی ساخت و یا شاید استفاده از پردازنده های مدل های پایین تر که البته از سرعت و قدرت بالایی نیز برخوردار هستند در این سری با گوشی های پرچمدار وجود دارد.

پس اگر بودجه ی خرید شما برای یک گوشی باکیفیت و پر از امکانات محدود می باشد بهتر است برای خرید گوشی های میان رده ای سامسونگ سری A اقدام نمایید.

 

گوشی های پرچمدار با کیفیت و امکانات بسیار عالی

گوشی های سامسونگ

اگر به عنوان یکی از دوستداران برند سامسونگ به دنبال خرید با امکانات بسیار زیاد در کنار صفحه نمایش قدرتمند که سرعت و کارایی بسیار بالایی دارد هستید، بهتر است به سراغ گوشی های سری S و NOTE سامسونگ بروید.

این گوشی ها از نظر کارایی و کیفیت با بهترین برند ها و مدل های روز مقایسه می شوند و البته به نسبت قیمتی که دارند از ارزش اقتصادی بالایی نیز برخوردار می باشند.

مقایسه سری S و NOTE از نظر ظاهری

مقایسه سری Note و S و A سامسونگ

با توجه به مواد اولیه ای که در ساخت این گوشی ها به کار رفته است می توان انتظار داشت که کیفیت ساخت آن ها و همچنین طراحی و جذابیت های ظاهری در هر دو محصول محسوس باشد.

به همین دلیل است که شاهد ساختار متفاوت در این دو محصول هستیم که می تواند نشان از طراحی خاص سامسونگ برای آن ها باشد.

هر چند در گذشته سری نوت گوشی های سامسونگ از سری اس بزرگتر بودند اما امروزه شاهد این هستیم که کاهش اندازه ی سری نوت و کاهش این اختلاف در ساخت هستیم.

به همین دلیل است که کاربرانی که به دنبال خرید گوشی هایی با صفحه نمایش بزرگتر هستند بهتر است به سراغ مدل های نوت این شرکت بروند.

البته مدل های اس پلاس سامسونگ نیز نسبت به مدل های S دارای ابعاد بزرگتری می باشند که باعث بزرگتر شدن صفحه نمایش آن ها می شود.

سری S سامسونگ معمولاً تنوع بیشتری دارد و در چند نسخه ی متفاوت از نظر ظاهری ارائه می شوند.

مقایسه سری S و NOTE از نظر پردازنده، رم و حافظه

مقایسه سری Note و S و A سامسونگ

در هنگام خرید گوشی های سامسونگ یکی از مهم ترین فاکتور ها میزان سرعت و قدرت پردازشی دستگاه می باشد که با توجه به استفاده از بهترین پردازنده ها در هر دو مدل از گوشی های بالا رده ای می توان شاهد قدرت و سرعت بالای دستگاه باشیم.

گوشی های سامسونگ و مدل های پرچمدار این شرکت معمولاً در دو نسخه با پردازنده های مختلف به بازار عرضه می شوند.

نسخه ی اصلی و جهانی که با پردازنده ی اگزینوس سامسونگ به بازار معرفی می شود در کنار نسخه ای که از پردازنده های اسنپدراگون استفاده می کند هر دو می توانند به یک اندازه سرعت و کارایی بالایی را از خود نشان دهند.

معمولاً کاربران و مشتریان از نظر سرعت و قدرت پردازش هیچ مشکل و دغدغه ای برای خرید گوشی های پرچمدار سامسونگ ندارند.

مقایسه سری S و NOTE از نظر سیستم عامل و رابط کاربری

گوشی های سامسونگ از سیستم عامل اندروید و رابط کاربری یکسانی بهره می برند و به همین دلیل می توان گفت تفاوتی میان آن ها در این زمینه مشاهده نمی شود.

مهم ترین موضوع در این زمینه برای خرید گوشی های سامسونگ اما به زمان رونمایی آن ها بر می گردد که هر چه این زمان نزدیک تر باشد قطعا با مدل پیشرفته تر و با سیستم عامل و رابط کاربری جدیدتری رو به رو هستیم.

پس در نتیجه گیری مقایسه سری Note و S و A سامسونگ می توان گفت اگر از نظر مالی دغدغه ای ندارید می توان برای خرید گوشی های پرچمدار یعنی سری S و NOTE اقدام کنید که امکانات و طراحی ظاهری بی نظیری دارند.