با توجه به ویژگی های و مشخصات فنی که برای پرینتر سامسونگ مدل Xpress m3320nd در نظر گرفته شده است می توان گفت که این پرینتر سامسونگ به راحتی توانایی برطرف کردن نیاز های کسب و کار های متوسط را دارد.

علاوه بر این کسب و کار های خانگی و کوچک و نوپا نیز با خیال راحت می توانند از این مدل استفاده نمایند که تعمیرات کمتری نیز دارد.

این مدل با دوام و پایداری بالایی که دارد در کنار قیمت به صرفه باعث می شود تا هزینه های تمام شده محصول پایین بیاید و این یعنی ارزش اقتصادی بالایی برای مشتریان دارد.

بررسی ویژگی های ظاهری پرینتر سامسونگ مدل Xpress m3320nd

پرینتر سامسونگ مدل Xpress m3320nd

این پرینتر علاوه بر ظاهر بسیار جذابی که دارد، جای کمی را نیز در میز کار اشغال می کند و البته با توجه به دکمه هایی که روی آن قرار گرفته است، استفاده از آن بسیار راحت است.

پرینتر سامسونگ مدل Xpress m3320nd به عنوان یک چاپگر لیزری برای چاپ متن و اسناد با تعداد بالا مورد استفاده قرار می گیرد که این موضوع به خوبی از ظاهر آن با وزن ۹ کیلوگرمی مشخص است.

برای استفاده از این محصول می توان تعداد ۲۵۰ برگ کاغذ را در سایز های مختلف درو نسینی کاغذ آن قرار داد.

این یعنی پرینتر سامسونگ مدل Xpress m3320nd به راحتی نیاز کسب و کار های کوچک را برآورده می کند.

از نظر ساختاری با توجه به اینکه کاغذ درون دستگاه کمترین مسیر و انجنا را طی می کند می توان گفت که مشکلاتی مانند گیر کردن کاغذ برای کاربران به وجود نخواهد آمد.

البته در صورتی که با چنین مشکلی در دستگاه رو به رو شدید و یا اینکه چاپ بر روی کاغذ با کیفیت مناسب انجام نشد می توانید از خدمات نمایندگی سامسونگ برای تعمیر این دستگاه ها استفاده نمایید.

برای اینکه بتوانید اولین برگه را روی این دستگاه چاپ نمایید به چیزی کمتر از ۶ ثانیه نیاز دارید که می تواند بعد از روشن شدن به سرعت بالا عملیات چاپ را انجام دهد.

ویژگی ها و قابلیت های چاپ

پرینتر سامسونگ مدل Xpress m3320nd

برای پرینتر سامسونگ مدل Xpress m3320nd از کیفیت بالای چاپ پرینتر ها استفاده شده است تا این محصول بتواند علاوه بر وضوح بالایی که در چاپ متن ها دارد، اسناد را با کیفیت بالایی چاپ نماید.

طبق بررسی های ما در نمایندگی سامسونگ در هنگامی که دستگاه در حال اجرای عملیات چاپ است کمترین صدای ممکن را از آن می شونید و البته کیفیت ۱۲۰۰ dpi نیز مزید بر علت است تا کاربران در محیط های کاری حتما از این پرینتر استفاده نمایند.

برای این پرینتر یک حافظه ۱۲۸ مگابایتی در کنار یک پردازنده مرکزی ۶۰۰ مگاهرتزی در نظر گرفته شده است تا شاهد سرعت بالای چاپ به صورت سیاه و سفید در این پرینتر باشیم.

بر روی این دستگاه یک کارتریج مشکی قرار گرفته است که اسناد و متن ها را با سرعت بالایی یعنی ۳۵ برگ در دقیقه چاپ می کند.

اگر نگاهی به پرینتر های با این ظرفیت از دیگر برند های بازار بیاندازید متوجه می شوید که این محصول تا چه اندازه سرعت بالایی را در اختیار شما قرار می دهد.

یکی از مهم ترین و کاربردی ترین قابلیت هایی که برای چاپ این دستگاه در نظر گرفته شده است، چاپ دو رو اسناد و متن ها می باشد.

این یعنی زمانی که از این پرینتر استفاده می کنید می توانید به راحتی سرعت انجام کار ها بالا را ببرید.

البته با توجه به اینکه پرینتر مورد نظر بیشتر برای امور کسب و کار های مهم به کار می رود، این قابلیت می تواند علاوه بر صرفه جویی در وقت باعث سودآوری برای شرکت و یا مغازه مورد نظر شود.

ارتباطات با این پرینتر

پرینتر سامسونگ مدل Xpress m3320nd

برای پرینتر سامسونگ مدل Xpress m3320nd دو روش ارتباطی در نظر گرفته شده است.

در روش اول که بین پرینتر های قدیمی و جدید تقریباً مشترک است، کاربران می توانند بعد از اتصال کابل USB دستگاه به یک سیستم جانبی به راحتی درایور های پرینتر را نصب نموده و از آن استفاده نمایند.

در محیط هایی که کابل کشی شبکه انجام شده است و برای اینکه همه سیستم های شرکت و یا سازمان بتوانند در اتاق های مختلف به راحتی از این پرینتر به صورت مشترک استفاده نمایند می توان از پورت شبکه دستگاه استفاده نمود.

وقتی این پرینتر در شبکه قرار می گیرد طبیعتاً سرعت استفاده از آن و چاپ اسناد و متن ها نیز بالا می رود.

ظرفیت کارتریج دستگاه

کارتریج

برای پرینتر سامسونگ مدل Xpress m3320nd از یک کارتریج مشکی MLT-D203S استفاده شده است که ظرفیت چاپ ۳۰۰۰ برگ را دارد.

بعد از اینکه ظرفیت کارتریج به پایان رسید  می توانید از خدمات نمایندگی سامسونگ برای شارژ مجدد آن استفاده نمایید.

به طور کلی اگر دارای یک مغازه هستید و یا در شرکت خود به یک پرینتر با کارایی و سرعت بالا برای چاپ اسناد و متن ها نیاز دارید که کیفیت بالایی نیز داشته باشد بهتر است به سراغ این مدل بروید.