پرینتر لیزری رنگی سامسونگ مدل CLP-415N را با توجه به امکانات و سرعت مناسبی که به عنوان یک پرینتر میان رده ای دارد می توان به عنوان یکی از پرینتر های محبوب سامسونگ دانست.

این پرینتر از جذابیت های ظاهری و کیفیت ساختاری بالایی برخوردار است که می تواند در کارایی بالای آن در محیط های کسب و کار های خانگی و متوسط بسیار موثر باشد.

ما در این مطلب در نمایندگی سامسونگ در تهران قصد داریم به بررسی مشخصات فنی این محصول سامسونگ بپردازیم.

قیمت بسیار مناسب عاملی برای خرید پرینتر لیزری رنگی سامسونگ مدل CLP-415N

پرینتر لیزری رنگی سامسونگ مدل CLP-415N

برای خرید پرینتر و دیگر لوازم اداری با توجه به اینکه همواره شرکت ها و کسب و کار های نوپا به دنبال کاهش هزینه ها و صرفه جویی اقتصادی هستند، قیمت محصولات در اولویت های بالایی قرار می گیرد.

به همین دلیل شرکت سامسونگ نیز با نیاز سنجی درست از مشتریان خود توانسته است با قیمتی مناسبی که برای این مدل از پرینتر های خود در نظر گرفته است، فروش آن را به حد بالایی برساند.

در کنار این می توان امکاناتی که در محصول قرار داده شده و البته کیفیت بالا و بی نظیر آن در چاپ اسناد و متن ها، قیمت پایین آن می توان از نظر اقتصادی بسیار با ارزش باشد و به کسب و کار ها برای صرفه جویی در هزینه ها کمک نماید.

این پرینتر از ظاهر بسیار جمع و جور و شیکی برخوردار بوده و می تواند نظر مثبت کاربران برای استفاده در محیط هایی که البته از نظر طراحی نیز با حساسیت هایی همراه است استفاده شود.

کاربری آسان و نمایشگر ال سی دی دو سطری

پرینتر لیزری رنگی سامسونگ مدل CLP-415N

سامسونگ به خوبی می داند که در محیط های کاری یا خانگی همه ی کاربران توانایی کار کردن با ابزار و تکنولوژی های پیشرفته و به روز را ندارند.

به همین دلیل برای ساخت پرینتر لیزری رنگی سامسونگ مدل CLP-415N از یک پنل کاربری بسیار ساده استفاده شده است که می تواند نیاز های کاربران را در سریع ترین زمان ممکن برطرف نماید.

این پنل شامل چند دکمه ی فیزیکی است که یک نمایشگر ال سی دی دو سطری نیز در بالای آن قرار داده شده است.

بنابراین این محصول را می توان یک پرینتر با ساختار مناسب دانست که هر کاربری به راحتی می تواند از آن برای چاپ اسناد و متن ها با کیفیت بالا استفاده نماید.

امکانات ارتباطی پرینتر لیزری رنگی سامسونگ مدل CLP-415N

بعد از امکانات ظاهری نوبت به بررسی امکانات ارتباطی و نحوه اتصال به این پرینتر می رسد که در این زمینه نیز سامسونگ توانسته است عملکرد خوبی را داشته باشد.

با توجه به اینکه امروزه در سازمان ها و کسب  کار ها استفاده از ابزار تحت شبکه امری لازم است، در پرینتر لیزری رنگی سامسونگ مدل CLP-415N نیز یک پورت شبکه قرار داده شده است.

کاربران می توانند به راحتی از روی سیستم های مختلف با این پرینتر اسناد و متن ها را چاپ نمایند.

علاوه بر این بر روی دستگاه یک پورت USB2.0 هم قرار داده شده است تا کاربران بتوانند از آن برای اتصال به سیستم عامل های مختلف استفاده نمایند.

ظرفیت ۲۵۰ برگی سینی کاغذ

پرینتر لیزری رنگی سامسونگ مدل CLP-415N

بر روی ساختار این پرینتر لیزری که می تواند برای چاپ اسناد و متن ها به صورت رنگی به کار برود از یک سینی کاغذ ۲۵۰ برگی استفاده شده است که البته قابلیت تغذیه خودکار را ندارد.

طبق بررسی کارشناسان ما در نمایندگی سامسونگ استفاده از ۲۵۰ برگ می تواند نیاز های کسب و کار های متوسط و حتی بزرگ را در محیط های کاری برطرف نماید تا پرینتر لیزری رنگی سامسونگ مدل CLP-415N به عنوان یک پرینتر جذاب برای همه ی کسب و کار ها معرفی شود.

برای چاپ اسناد و متن ها بر روی این پرینتر می توان از انواع سایز های مختلف کاغذ تا A4 استفاده نمود که البته کیفیت چاپ بالای این محصول بر روی همه ی جنس های مختلفی که برای چاپ مورد استفاده قرار می گیرند، یکسان می باشد.

کیفیت و سرعت بالا برای چاپگر پرینتر لیزری رنگی سامسونگ مدل CLP-415N

چاپگر پرینتر لیزری رنگی سامسونگ مدل CLP-415N می تواند بعد از ۱۶ ثانیه از زمان روشن شدن اولین برگه ی دستور داده شده را چاپ نماید.

در محیط هایی که از پرینتر لیزری رنگی سامسونگ مدل CLP-415N استفاده می شود، می توان در هر دقیقه تعداد ۱۸ برگ را در سایز های مختلف به صورت رنگی و یا سیاه و سفید چاپ نمود.

مهم ترین دلیل این سرعت مناسب در پرینتر مورد نظر را می توان استفاده از پردازنده ی دوگانه ی  ۵۳۳ و ۱۵۰ مگاهرتزی دانست که عملکرد بالایی را برای دستگاه رقم می زنند.

برای ظرفیت نهایی چاپ رنگی بر روی این دستگاه از طریق کارتریج رنگی عدد ۱۸۰۰ برگ و برای کارتریج مشکی ۲۵۰۰ عدد در نظر گرفته شده است.

کیفیت بالای چاپ در اسناد و متن ها به دلیل رزولوشن ۱۲۰۰ DPI این پرینتر بوده و البته اگر قصد چاپ با کیفیت بالای عکس ها را دارید قید این پرینتر را زده و از پرینتر های جوهر افشان استفاده نمایید.