پرینتر چندکاره سامسونگ xpress m2070f یکی از بهترین مدل های ارائه شده در بین پرینتر های شرکت سامسونگ می باشد که با پرینتر های دیگر برند های مطرح یعنی اچ پی، کانن  و اپسون به عنوان یک پرینتر خانگی می تواند رقابت نماید.

ما در نمایندگی سامسونگ در این مقاله قصد داریم به بررسی ویژگی های پرینتر چندکاره سامسونگ xpress m2070f  بپردازیم .

معرفی پرینتر چندکاره سامسونگ xpress m2070f

پرینتر چندکاره سامسونگ مدل xpress m2070f

پرینتر های چندکاره امروزه وارد رقابت جدی برای به دست آوردن بازار های مختلف جهانی شده اند.

مهم ترین دلیل این کار را می توان مزایای بسیار زیاد آن ها در کاهش هزینه ها و البته بهینه سازی فضای کسب و کار ها دانست.

در دنیای امروزه که کسب و کار های نوپا و خانگی رشد بسیار زیادی داشته اند، پرینتر های چند کار با انجام عملیات چندگانه به صورت همزمان می توانند تمامی نیاز های یک محیط کسب و کار کوچک را برطرف نمایند.

یکی از بهترین نمونه های این محصولات را می توان پرینتر چندکاره سامسونگ xpress m2070f دانست که عملیات چاپ، کپی، اسکن و فکس را به صورت همزمان انجام می دهد.

شاید بتوان مهم ترین دلیل محبوبیت و فروش بالای این پرینتر را قیمت بسیار مناسب آن دانست که به نسبت امکانات دستگاه ارزش اقتصادی آن را بالا برده است.

این دستگاه در میان پرینتر های موجود در بازار به عنوان یک پرینتر میان رده ای شناخته می شود که می تواند امکانات معمولی را برای کسب و کار خانگی ارائه نماید.

کیفیت و سرعت مناسب پرینتر چندکاره سامسونگ xpress m2070f برای عملیات چهارگانه باعث می شود تا مشتریان به راحتی متوجه ارزش اقتصادی بالای محصول شوند.

از نظر کاربری نیز با توجه به اینکه پنل کاربری دستگاه با رنگی متفاوت نسبت به بدنه و دکمه های مختلف در قسمت جلویی قرار گرفته است می توان گفت که کار کردن برای عملیات مختلف با این دستگاه برای همه ی افراد آسان و امکانپذیر می باشد.

این پنل کاربری در کنار ۱۳ دکمه ی مختلف برای عملیات چهارگانه از یک صفحه نمایش LCD نیز بهره می برد.

پشتیبانی از فناوری ADF برای تغذیه خودکار و همچنین قابلیت فکس را می توان مهمترین تغییرات پرینتر لیزری M2070F نسبت به مدل قبلی خود یعنی M2070 دانست.

ظرفیت سینی کاغذ و مشخصات کارتریج دستگاه

پرینتر چندکاره سامسونگ مدل xpress m2070f

کسب و کار های خانگی که از پرینتر چندکاره سامسونگ xpress m2070f در محیط کاری خود استفاده می نمایند می توانند از ظرفیت ۱۵۰ برگ سینی کاغذ دستگاه بهره مند شوند.

در این دستگاه می توان تمامی سایز های کاغذ و انواع آن را تا سایز A4 درون سینی قرار داد.

برای این دستگاه یک کارتریج از نوع MLT-D111S در نظر گرفته شده است که ظرفیت نهایی آن تعداد ۱۰۰۰ برگ می باشد.

بعد از تمام شدن جوهر و تونر این کارتریج لیزری می توانید از طریق مراکز مجاز و معتبر برای شارژ آن با تونر های اصلی استفاده نمایید یا در صورت نیاز کارتریج های اورجینال و اصل شرکت سامسونگ را از همین مراکز خریداری نمایید.

یک پورت USB2.0  نیز روی دستگاه قرار گرفته است که از طریق آن می توان به راحتی با اجرای برنامه ی مخصوص، پرینتر را به کامپیوتر یا لپ تاپ وصل نمود.

 

ویژگی های چاپ پرینتر چندکاره سامسونگ مدل xpress m2070f

این پرینتر از چاپ تک رنگ و به صورت سیاه و سفید برای چاپ اسناد و متون بر روی خود پشتیبانی می کند که سرعت آن به ۲۰ صفحه در دقیقه می رسد.

این سرعت برای کسب و کار های نوپا و خانگی بسیار مناسب می باشد.

کیفیت چاپ ۱۲۰۰*۱۲۰۰ بوده و برای چاپ دورو بر روی این پرینتر باید به صورت دستی عمل نمود.

اگر کاربری فقط از عملیات چاپ اسناد و متون بر روی این دستگاه استفاده نماید می تواند تا ۱۲۰۰۰ برگ به صورت ماهیانه این کار را انجام دهد.

البته رسیدن به این عدد با توجه به کیفیت متفاوت چاپ برای هر برگ و همچنین دیگر عملیات مانند اسکن و کپی تقریباً غیر ممکن است.

بررسی ویژگی های اسکنر پرینتر MF2070F

پرینتر چندکاره سامسونگ مدل xpress m2070f

استفاده از اسکنر نوع Colour CIS و همچنین سرعت ۱۷ برگ در دقیقه باعث شده است تا تمامی نیاز های کاربران در محیط برای اسکن اسناد و متن ها به خوبی توسط این دستگاه برطرف شود.

کیفیت و سرعت کپی

با توجه به اینکه در کسب و کار های خانگی، کپی به عنوان یک قابلیت پرکاربرد در نظر گرفته می شود سرعت و کیفیت انجام این کار نیز بر روی پرینتر چندکاره سامسونگ xpress m2070f از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

در این دستگاه و به صورت سیاه و سفید می توان ۲۱ برگ را در یک دقیقه با رزولوشن ۱۲۰۰*۱۲۰۰ DPI کپی گرفت.

عملیات فکس بر روی این پرینتر نیز با رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ DPI  و همچنین قابلیت شماره گیری خودکار انجام می شود.

پس به شما پیشنهاد می شود که اگر قصد دارید یک پرینتر با کیفیت و قیمت مناسب برای کسب و کار کوچک و یا کار های خانگی خود خریداری نمایید بهتر است به سراغ پرینتر چندکاره سامسونگ xpress m2070f بروید.