درباره ما

چشم انداز و شعار اولیه در هنگام تاسیس نمایندگی سامسونگ، ارائه ی بهترین، به روز ترین و با کیفیت ترین خدمات به مشتریان بوده است.

همانطور که سامسونگ سعی کرده است با استفاده از تکنولوژی روز دنیا بهترین لوازم اداری از جمله پرینتر ها را در اختیار مشتریان قرار دهد، ما نیز تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا به عنوان یکی از مراکز مجاز تعمیر انواع پرینتر های سامسونگ، خدمات نوین و بی نظیری را در این زمینه ارائه کنیم.

تلاش شرکت ها و سازمان ها در راستای رسیدن به اهداف خود می تواند از طریق خریداری کردن یکی از محصولات شرکت سامسونگ به خصوص پرینتر های این شرکت عملی شود.

نکته ای که می تواند مانعی برای رسیدن به این اهداف و استفاده از پرینتر های سامسونگ شود، مشکلاتی است که برای این پرینتر ها در هنگام استفاده به وجود می آید.

به همین دلیل ما سعی کردیم با تاسیس نمایندگی سامسونگ پشتیبانی مناسبی از این محصولات را برای مشتریان ارائه کنیم تا آن ها بتوانند با خیال راحت در سازمان ها و شرکت های مختلف از این محصولات استفاده نمایند.

بنابراین استراتژی اصلی ما کمک به توسعه ی سازمان ها و شرکت ها از طریق ارائه ی به روز ترین تکنولوژی ها برای لوازم اداری آن ها از جمله محصولات شرکت سامسونگ می باشد.

کیفیت لازمه ی اصلی ارائه ی بهترین خدمات به مشتریان می باشد که در این مرکز به بهترین شکل ممکن می توان آن را در هنگام تحویل محصولات پیدا کرد.

image
همکاری ما با شرکت های معتبر داخلی

شروع یک رویداد جدید !

نمایندگی سامسونگ این آمادگی را دارد تا با تمامی سازمان و ارگان ها و شرکت ها در راستای خدمات پس از فروش و تامین قطعات اصلی و جانبی به صورت کوتاه و بلند مدت همکاری نماید .

ارائه تعمیرات تخصصی انواع لپ تاپ سامسونگ
ارائه تعمیرات برای انواع موبایل و تبلت سامسونگ
ارائه تعمیرات برای انواع پرینتر سامسونگ

آمار و ارقام گواهی کیفیت ماست !

۹۴۰+

مشتریان ما

۱۱۴۰+

خدمات انجام شده

۹۹%

رضایت مشتریان